*11.07* Stwórz i opublikuj z nami Twoją rolkę!

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 390,00 zł 390.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Stwórz i opublikuj z nami Twoją rolkę!


Chcesz nauczyć się tworzyć profesjonalne i atrakcyjne rolki, które zachwycą Twoją publiczność? Mój warsztat zapewni Ci kompleksowe szkolenie oraz praktyczne umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Oto, co Ci pokażę:

Koncepcja – To Klucz
Pokażę Ci, jak stworzyć koncepcję rolki oraz jak efektywnie zaplanować jej strukturę i treść. Bądź gotowa do dyskusji o wyróżnikach Twojej marki, które będziemy podkreślać w filmie.

Przećwiczymy Mocne Otwarcie Rolki
Przećwiczymy mocne otwarcie rolki, tzw. hook, oraz komunikację, która będzie przyciągać i utrzymywać uwagę odbiorcy na Tobie i Twoich treściach.

Projektowanie Okładki Rolki
Razem z wieloletnim ekspertem SM branży beauty przejdziemy przez proces projektowania okładki rolki, aby zapewnić jej atrakcyjny wygląd i zwiększyć jej przyciągający potencjał.

Niech Płonie!
Pokażę Ci, jak podkręcić Twoje video w procesie montażu, żeby było dynamiczne i angażujące.

Złożenie Rolki
W praktycznych zajęciach pokażemy Ci, jak złożyć wszystkie elementy rolki w spójną całość, przy zachowaniu wysokiej jakości i czytelności.

Publikacja na Żywo
Na koniec warsztatów doświadczysz publikacji swojego materiału na żywo. Otrzymasz wskazówki i feedback od profesjonalistów, co pozwoli Ci zdobyć cenne umiejętności i pewność siebie w publikowaniu własnych materiałów na platformach online.

Wspaniałe Miejsce Szkolenia
Szkolenie odbędzie się w pełnym świetle i stylu Art Deco Restauracji Rezydencja, otoczonej angielskim ogrodem. To idealne miejsce, aby w inspirującym otoczeniu skupić się na nauce i twórczej pracy.

Plan Dnia
Przygotowanie składowych rolki do publikacji: 2h
Networking i integrujące rozmowy przy lunchu: 1h
Warsztaty praktyczne, publikacja rolki, prezentacja materiałów: 2h

Informacje Dodatkowe
Czas trwania: 10:00-15:00 (szkolenie obejmuje słodkie i słone przekąski, przerwę na lunch i kawę)
Cena: 390 zł
Data: 11.07.2024 r.


Ograniczona Liczba Miejsc
Nasze warsztaty są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem, abyś mogła osiągnąć swoje cele w dziedzinie tworzenia i publikacji rolki na żywo.

Gotowa, aby rozpocząć swoją podróż do sukcesu na Instagramie? Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować miejsce na naszych warsztatach! Spotkaj się z nami w przepięknych wnętrzach Rezydencji Luxury Hotel i bądź na bieżąco z wideo marketingiem XXI wieku.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem, prosimy o wiadomość na adres: k.skowronek@rezydencjahotel.pl

 

Prowadzący:

Ewa Rogala
Dyrektor Generalny, Rezydencja Luxury Hotel****

Od kilkunastu lat bezpośrednio związana z marketingiem oraz kreowaniem strategii marki. Zaczynała od własnej firmy 20 lat temu, zajmując się realizacją pomysłów i strategii dla własnej firmy, odnosząc pierwsze sukcesy i zdobywając inspirujące doświadczenie, niezbędne w dalszej pracy. 

Od 9 lat pełni funkcję Dyrektora Generalnego w Rezydencja Luxury Hotel**** gdzie odpowiada za zarządzanie, sprzedaż i marketing, w ostatnich latach już głównie online, dostosowując się do aktualnych trendów i zmieniającego się świata. 

Dostrzega potencjał w skutecznej strategii marketingu internetowego, wykorzystując to w codziennej pracy dla Rezydencji Luxury Hotel oraz dla innych klientów z sektoru Horeca.

Kreuje pomysły na miarę tej konkretnej marki, prowadząc ją niezmiennie w górę po drabinie możliwości e-commerce i dostrzegając potencjał nie tylko w obiekcie, przede wszystkim w załodze. 

Nie od dziś wiadomo, że markę tworzą ludzie!

 

** Minimalna liczba uczestników: 10 osób. W przypadku zebrania się mniejszej ilości osób, organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienie warsztatów na inny termin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.