*18.06.2024* Sztuka Pozowania i Graficzne Kreacje w Canvie: Warsztat Kreatywnego Wyrażania (

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 786,00 zł 786.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

Część I

Pozowanie do zdjęć biznesowych i wizerunkowych”.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z tematyki pozowania do zdjęć biznesowych i wizerunkowych prowadzone przez doświadczonego specjalistę, Dorotę Ziętek.

  1. Pokaz praktyczny: Podczas tej części warsztatów Dorota Ziętek pokaże, jak prawidłowo pozować do zdjęć, na co zwracać uwagę, aby uzyskać korzystne efekty, jak dobierać pozycje i stylizacje do budowy ciała, własnych możliwości oraz charakteru zdjęć
  2. Nauka pozowania na stojąco i siedząco: Skupimy się na detalach, takich jak praca rąk, nadgarstków i stóp, a także na wyrażaniu różnych emocji za pomocą mimiki twarzy.
  3. Praca przed lustrem: Uczestnicy będą mieli okazję praktycznie stosować zdobytą wiedzę, pracując przed lustrem.
  4. Przygotowania do sesji- Dowiemy się jak przygotować się do zdjęć, o co warto wcześniej zadbać, co zabrać ze sobą na sesję.

 

 

Część II

„Kreatywne wykorzystanie platformy Canva”.

W drugiej części naszego spotkania wykorzystamy pięknie uchwycone kadry do publikacji okładek do naszych rolek lub postów w programie Canva.

Podczas warsztatów nauczysz się tworzyć atrakcyjne okładki i grafiki społecznościowe w programie Canva dla różnych publikacji, wykonywać praktyczne ćwiczenia pod okiem instruktora. Dowiesz się, jak personalizować szablony i projektować grafikę zgodnie z własnym stylem.

 

Celem tego szkolenia jest:
- Zrozumienie podstawowych pozowania do zdjęć

- Samodzielne tworzenie okładek i grafik przy wykorzystaniu platformy Canva.

Szkolenie odbędzie się w pełnym świetle i stylu Art Deco Restauracji Rezydencja, otoczonej angielskim ogrodem.

W planie:

  • Pozowanie do zdjęć biznesowych, wizerunkowych| 2,5h.   
  • Networking, czyli integrujące rozmowy przy lunchu  | 1h.
  • Warsztaty praktyczne z projektowania w Canva| 1,5h.

 

Informacje dodatkowe:

  • Czas trwania: 10:00-15:00 - szkolenie obejmuje: słodkie, słone przekąski, także przerwę na lunch i kawę.
  • Cena: 786 zł 
  • Data: 18.06.2024r.

 

Liczba miejsc ograniczona**

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem, prosimy o wiadomość na adres: k.skowronek@rezydencjahotel.pl

 

Prowadzący:

1. Dorota Ziętek- modelka, fotograf z 15-letnim doświadczeniem w branży reklamowej.

Fotografka zajmującą się głównie fotografią reklamową, fashion, beauty i dla biznesu w tym zdjęciami wizerunkowymi. Od lat realizuje sesje zdjęciowe dla marek modowych, firm, realizując duże projekty reklamowe i organizując plan zdjęciowy.
Zdobyła publikacje w takich magazynach jak „Playboy” Polska uczestnicząc w konkursie Fotoerotica i zdobywając 3 krotne wyróżnienia, jak również kilkukrotne publikacje edytoriali beauty w magazynie „Make-up Trendy”, okładkę i publikację w środku magazynu w „Paznokcie”, „Akademia Paznokcia, Nails Trendy czy „TattooFest” i „Magazyn Style”.
W swoim dorobku ma także 6 wystaw swoich fotografii w tym Wernisaż w pełni organizowany przez Dorotę Ziętek wraz z pokazem mody, do którego szkoliła modelki.  Jest założycielką i Prezesem Fundacji Bright Light, w której tworzy portfolio dla modeli, modelek i szkoli ich do zawodu. Jest również właścicielem Agencji Reklamowej Bright Light w którym prowadzi szkolenia z pozowania grupowe i indywidualne. Swoją wiedzę i umiejętności w pozowaniu zdobyła na planie zdjęciowym jako modelka i jako fotograf, to połączenie pozwoliło jej lepiej zrozumieć sztukę pozowania i trudności jakie się pojawiają podczas nauki. Dzisiaj szkoli nie tylko modelki ale również osoby, które pragną się nauczyć pozować by lepiej wychodzić na zdjęciach w zarówno w kontekście biznesowym jak i prywatnym.

 2. Sabina Richter-Pietryszek

Od 14 lat związana jest ze światem Social Media, marketingiem oraz zarządzaniem. Pracowała zarówno jako wewnętrzny specjalista w branży gastronomiczno - eventowej, jak i po stronie agencji reklamowych. Ma na swoim koncie kampanie reklamowe w Social Media o budżecie przekraczającym 1 milion złotych. Od 6 lat specjalizuje się w marketingu medycznym. Jest absolwentką Studiów Podyplomowych "Social Media & Content Marketingu" na AGH w Krakowie. Od 2014 roku program Canva jest nieodłącznym narzędziem w jej pracy. Wykorzystuje go do tworzenia różnorodnych materiałów, takich jak grafiki dedykowane do mediów społecznościowych, materiały drukowane, prezentacje czy ebooki.

 

** Minimalna liczba uczestników: 10 osób. W przypadku zebrania się mniejszej ilości osób, organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienie warsztatów na inny termin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.