Konsultacje Indywidualne z Social Media dla Produktów Premium z Ewą Rogala

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 500,00 zł 500.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zapraszam do skorzystania z indywidualnych konsultacji, które są dedykowane markom Premium, aby zoptymalizować ich strategię mediów społecznościowych i osiągnąć jeszcze większy sukces w dziedzinie marketingu online.

 

  1. Analiza Profilu pod kątem Produktu Premium

Przeprowadzę szczegółową analizę Twojego Produktu Premium, aby lepiej zrozumieć jego unikalne cechy i wartość dla klientów.

  1. Audyt Profilu Social Media

Razem przeprowadzimy audyt Twojego profilu na różnych platformach mediów społecznościowych. Ocenię obecne treści, zaangażowanie użytkowników, oraz skuteczność dotychczasowych strategii.

  1. Cel Profilu i Grupa Odbiorców

 Omówimy cele Twojego profilu w mediach społecznościowych i zidentyfikujemy Twoją docelową grupę odbiorców.

Podczas konsultacji omówimy również:

  1. Optymalizacja Treści Foto i Video:

Zarekomenduję najlepsze praktyki dotyczące treści foto i video, które pomogą wzmocnić przekaz Twojej marki Premium i zainteresować użytkowników.

  1. Pozyskiwanie i Zaangażowanie Obserwujących:

Dowiesz się, jak efektywnie pozyskiwać nowych obserwujących i zwiększać ich zaangażowanie poprzez różnorodne strategie i narzędzia.

 

Czas trwania konsultacji: 60 minut.

Miejsce konsultacji: Rezydencja Luxury Hotel****, Piekary Śląskie

Koszt konsultacji: 500 zł

 Masz pytania? Napisz na: k.skowronek@rezydencjahotel.pl

Zachęcam do rezerwacji swojej sesji konsultacyjnej już dziś, aby otrzymać spersonalizowaną pomoc w rozwoju Twojej marki na platformach mediów społecznościowych.

 

 

Ewa Rogala, Dyrektor Generalny, Rezydencja Luxury Hotel****

Od kilkunastu lat jestem bezpośrednio związana z marketingiem oraz kreowaniem strategii marki. Zaczynałam od własnej firmy 20 lat temu, zajmując się realizacją pomysłów i strategii dla własnej firmy, odnosząc pierwsze sukcesy i zdobywając inspirujące doświadczenie, niezbędne w dalszej pracy. 

Od 10 lat pełnię funkcję Dyrektora Generalnego w Rezydencja Luxury Hotel**** gdzie odpowiadam za zarządzanie, sprzedaż i marketing, w ostatnich latach już głównie online, dostosowując się do aktualnych trendów i zmieniającego się świata. 

Dostrzegam potencjał w skutecznej strategii marketingu internetowego, wykorzystując to w codziennej pracy dla Rezydencji Luxury Hotel oraz dla innych klientów z sektoru Horeca.

Kreuję pomysły na miarę tej konkretnej marki, prowadząc ją niezmiennie w górę po drabinie możliwości e-commerce i dostrzegając potencjał nie tylko w obiekcie, przede wszystkim w załodze. 

Nie od dziś wiadomo, że markę tworzą ludzie!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.